Tue. Jan 25th, 2022

Ancelotti ka befasuar me formacionin zyrtarë , duke startuar me Alaba, dhe ndryshimi i madhë ishte me Asension.

FORMACIONI ZYRTARË:

Courtois; Carvajal, Militao, Nacho, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Asensio, Vini, Benzema.