Sat. Oct 23rd, 2021

Do të jetë kryesisht me diell sot dhe temperatura më e lartë ditore do të jetë 37 gradë.

Pasdite, me vranësira të ndryshueshme, në disa vende reshje shiu afatshkurtër ose reshje shiu të ndjekura nga bubullima, kryesisht në zonat malore.