Sat. Oct 23rd, 2021

Nesër do të jeni me vranësira të ndryshme me intervale me diell, do të fryjë erë e fortë veriore, me erëra të fuqishme.

Në zonat jugore do të jetë me vranësira të ndryshme me intervale me diell, dhe në veri do të jetë mesatarisht vranët.

Sipas Departamentit të Hidrometeorologjisë dhe Sizmologjisë, era do të jetë më e fortë, në veri dhe verilindje.

Temperatura e ajrit në mëngjes do të jetë nga minus dy në 13, më e larta ditore nga dy deri në 19 gradë.