Sun. Nov 28th, 2021

Real Madridi i ka shënuar tjetër gol FC Sheriffit.

Pas David Alaba dhe Toni Kroos, ka shënuar edhe sulmuesi, Karim Benzema.

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 56-të, raporton Gazeta Express.