Sat. Oct 23rd, 2021

Në Malin e Zi do të jetë kryesisht me diell sot dhe temperatura më e lartë ditore do të jetë 37 gradë.

Pasdite, me vranësira të ndryshueshme, në disa vende reshje shiu afatshkurtër ose vranësira të ndjekura nga bubullima, kryesisht në zonat malore.

Era e dobët deri mesatare me drejtim të ndryshueshëm.

Temperatura e ajrit në mëngjes nga dhjetë në 23, më e larta gjate ditës nga 24 në 37 gradë.