Wed. Jan 26th, 2022

Si çdo të martë ashtu edhe sonte do të mbahet ‘prime’ i spektaklit të Big Brother VIP.

Një befasi e këndshme pritet t’i bëhet banorit, Meridian Ramçaj, i cili është bërë pjesë e garës para disa javësh.

Meridiani është tifozë i kahmotshëm i klubit të Vëllaznisë së Shkodrës dhe mban postin e marketingut në klub.

Sonte në shtëpi pritet të vijnë disa nga futbollistët e Vëllaznisë me të cilët Meridiani është shumë i lidhur.

Gjithçka mbetet të shihet sonte gjatë spektaklit që nisë në ora 21:00