Parashikimi i motit per diten e sotme
LAJME

Parashikimi i motit per diten e sotme

Sot në Mal të Zi do të jetë kryesisht me diell dhe shumë ngrohtë. Në veri, në mëngjes në lugina mjegull ose mjegull afatshkurtër, në pasdite zhvillimi i moderuar i reve, dhe në male është…

Me diell, deri në 37 gradë
LAJME

Me diell, deri në 37 gradë

Në Malin e Zi do të jetë kryesisht me diell sot dhe temperatura më e lartë ditore do të jetë 37 gradë. Pasdite, me vranësira të ndryshueshme, në disa vende reshje shiu afatshkurtër ose vranësira…