Tue. Jan 25th, 2022

Përveç Einxhel dhe Beniada, të gjithë banorët e Big Brother VIP kanë fjetur në oborrin e shtëpisë.

Mbrëmë, Beniada hapi kutinë e pandorës e cila kishte dy zarfa një të bardhë dhe një të zi, shkruan lajmi.net.

Zarfi i bardhë i bëri një dhuratë. Ajo do të fillojë pushimet në Dubai dhe do të kalojë pastaj në Maldive bashkë me familjen e saj kur të dalë nga Big Brother.

https://ml7haz9oke3n.i.optimole.com/hV9KxDA-t6r3ZCwq/w:717/h:430/q:auto/https://lajmi.net/wp-content/uploads/2021/12/N.png

Mirëpo pjesa tjetër e banorëve u dënuan dhe dënimi për ta ishte të flenë në oborr.

Të veshur me rroba të trasha dhe të mbuluar me shumë batanije ata kanë bërë gjumin së bashku në shtretër.

Donaldi, Antonela, Beatrix dhe Meridiani shihet se kanë fjetur së bashku.

Shiko videon e plotë./Lajmi.net/