144,023 njerëz u rivaksinuan
Covid-19 MALI I ZI

144,023 njerëz u rivaksinuan

144,023 qytetarë u rivaksinuan në Mal të Zi, u botua në faqen e internetit covidodgovor.me. Doza e parë u mor nga 158,511 njerëz. Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se 19 raste të reja të infektimit u regjistruan sot…

Sot deri në 35 gradë
LAJME MALI I ZI

Sot deri në 35 gradë

Sot në Malin e Zi do të jetë me diell në mëngjes dhe nga mesi i ditës do të jetë i ndryshueshëm dhe i paqëndrueshëm, me shi të herëpashershëm, reshje shiu dhe bubullima, kryesisht në…

Parashikimi i motit per diten e sotme!
LAJME

Parashikimi i motit per diten e sotme!

Do të jetë kryesisht me diell sot dhe temperatura më e lartë ditore do të jetë 37 gradë. Pasdite, me vranësira të ndryshueshme, në disa vende reshje shiu afatshkurtër ose reshje shiu të ndjekura nga…